Náš tým

Lukáš

Jsem trenérem bojových sportů a věnuji se jak skupinovým tak individuálním tréninkům. Věřím, že učit lidi bojovým sportům je mé životní poslání.

Petra

Jsem certifikovaná lektorka a osobní trenérka se zaměřením na kondici, funkčnost těla a různé cvičební metody. Pomáhám klientům získat energii, sebedůvěru a zlepšit celkovou kvalitu života prostřednictvím pohybu.

Lukáš

Jsem certifikovaný osobní trenér s více než 8 lety zkušeností, specializující se na kondiční cvičení a zdravý životní styl. Pracuji s dětmi i dospělými, pořádám sportovní akce a jsem úspěšným závodníkem OCR s mnoha úspěchy na evropské úrovni.

Eva

Celý život miluji sport a nyní se specializuji na předávání znalostí v oblasti gymnastiky, jógy, a kondičního cvičení pro děti i dospělé. Kromě toho se věnuji různým typům masáží, s cílem šířit radost z pohybu a zdravého životního stylu.

František

Sport mě provází od mala, vybral jsem si stolní tenis, kterému se věnuji 12 let. Nyní jsem studentem třetího ročníku bakalářského studia Fyzioterapie na FTVS. Baví mě zlepšovat se a hledat nové informace, které můžu aplikovat do praxe, v oblastech žívotního stylu, silového tréninku a fyzioterapie.

Lukáš

Jsem trenér silových sportů a kondičního cvičení s 20 lety zkušeností. Pracuji se závodníky i lidmi bez ambicí. Mezi mé úspěchy patrí rekordy ČR ve vzpírání a 400kg mrtvý tah.

Dominik

Cvičení a zdravý životní styl tvoří součást mého života již 8 let. Aktivně se vzdělávám a aplikuji nové trendy na sebe i klienty individuálním přístupem.

Max

Jsem zápasník v organizaci OKTAGON a jsem také trenérem MMA s 8 lety zkušeností, který začal v tomto sportu později, ale rychle jsem se vypracoval mezi profesionály. Můj přistup je založen na disciplíně, týmové práci a odhodlání dosáhnout svých snů.

Pavlína

Jsem trenérka fitness, tancování, akrobacie a hlavně Pole dance. Věnuji se individuálním i skupinovým lekcím, zejména pro děti a mladistvé, a ráda posouvám lidi vpřed a plním jejich sny.

Tomáš

Jsem zaměřený na funkční a silový trénink, budování svalové hmoty a redukci váhy, Pomáhám klientům zlepšovat kondici, zdraví a sebevědomí v tělocvičně, včetně práce s dětmi a mládeží.

Honza

Jsem amatérský zápasník MMA a trenér pro začátečníky a mírně pokročilé. Bojovým sportům se věnuji od šesti let, kdy jsem začínal s judem. Na svých trénincích se snažím předat maximum zkušeností, které jsem se naučil v různých odvětvích bojových sportů, aby jsme dosáhli komplexnosti a posouvali své limity.

Míra

Od malička se věnuji sportům, proto jsem vystudoval vysokou školu jako kondiční trenér. Rád předám dál radosti a zkušenosti, které jsem nasbíral.

Hanka

Jsem trenérka juda s vzděláním juda 2. třídy a 1. Danem, zaměřená na výuku juda pro všechny úrovně dovedností. Nabízím programy pro děti, mládež i dospělé a podporuji rovoj techniky, kondice a sebevědomí svých klientů.

Kačka

Od dětství jsem byla aktivní v různých sportech a nyní jsem certifikovanou lektorkou POUNDFIT kardia cvičení a SM Systímu. Mým cílem je pomáhat lidem zlepšit držení těla, zmírnit bolest zad a užít si zábavné kardio cvičení.

Terka

Jsem koordinátorka týmu a instruktorka sportovních aktivit pro děti a mládež. Zajišťuji chod tělocvičny a podporuji soudržnost našeho týmu s mottem „Jaký si to uděláš, takový to máš“.

Tomáš

Jsem osobní trenér MMA, specializující se na rozvoj bojových dovedností, kondice a sebevědomí svých klientů v rámci tohoto dynamického sportu.