Služby

MMA

Smíšená bojová umění MMA je bojový sport, který kombinuje různé disciplíny bojových umění a bojových sportů. V MMA mohou bojovníci využívat různé techniky stojícího boje, grapplingu (boj na zemi) a dalších bojových dovedností. V těchto lekcích se o vás budou starat trenéři Lukáš Blažek, Max Handanagić, Jan Hruška.

Bojové lekce

Grappling, Wrestling, Stand up, Box a mnoho dalšího. U těchto lekcí se o vás budou starat trenéři Lukáš Blažek, Max Handanagić a Jan Hruška.

Kruhové tréninky

Kruhový trénink se skládá z vybraných cviků zatěžujících jednotlivé svalové skupiny celého těla buď jednotlivě, nebo v kombinaci po dobu předem určenou. V těchto lekcích se o vás budou starat trenéři Petra Weigeltová, Lukáš Novák.

OCR

OCR (Obstacle Course Racing) je komplexně zaměřený sport zaměřený na všestrannost pohybu. Hlavní součástí je síla, balanc, koordinace s vlastním tělem za použití OCR konstrukcí. V těchto lekcích se o vás bude starat trenér Lukáš Novák.

Pole Dance

Pole Dance je moderní taneční disciplína. Spojuje dohromady prvky několika tanců, moderní gymnastiky, akrobacie, moderního a volného tance. Tančí se na vertikální tyči. V těchto lekcích se o vás bude starat trenérka Pavlína Ottová.

BodyTec

EMS je zkratka (Elektro-myo-stimulace) a během cvičení se provádí aktivita svalu, která pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulzů cíleně stimuluje nervy nacházející se pod kůží (ovládající příslušné svalové skupiny) a vyvolá se velmi efektivní stah svalu. Stejně jako svalstvo aktivuje přirozeně naše tělo a tělesnou fyzickou aktivitu. Tato metoda je bezpečná a používaná v jiných formách a především intenzitách též v rehabilitaci, fyzioterapii a zdravotnictví.

Fit jóga

Tradiční jóga obohacená o tělesné cviky pro muže i ženy. V těchto lekcích se o vás bude starat trénerka Eva Juklíčková.

TRX

TRX cvičení umožňuje procvičit svaly celého těla. TRX přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu. V těchto lekcích se o vás bude starat trenérka Petra Weigeltová.

Masáže

Pro tělesnou regeneraci, zmírnění únavy, bolesti způsobené svalovým napětím, zmírnění bolesti kloubů a hlavy. Umožní vám uvolnit psychický stres a zlepší vaši duševní pohodu. Do individuální péče si vás na starosti vezme profesionální masérka a také trenérka, Eva Juklíčková.

Sauna

Účinky sauny spočívají v zahřívání těla. Tělo se rozproudí a potřebné látky se dostávají do každé části těla. V našem Gymu je možné využít sauny finského typu.

Solárium

Solárium příznivě působí na kloubní onemocnění, bolesti zad, na srdce, krevní oběh a astma. Zvyšuje tělesnou výkonnost a sexualitu. Působí antistresově a jako prevence proti nachlazení a chřipce. Náš Gym využívá technologii od firmy megaSun.

InBody

InBody je nejpřesnější metoda diagnostiky těla, dokáže mnohem více. Samotná hmotnost na váze je jen číslo. InBody rozloží vaše tělo na čtyři složky a to tělesný tuk, kosterní svalstvo, minerály a tělesnou vodu. InBody nepracuje s empirickým odhadem, ale poskytuje velmi přesné výsledky.

Soukromé lekce

Každý z našich trenérů nabízí také soukromé lekce. V sekci kontakty najdeš kontakt na svého trenéra se kterým se můžeš individuálně domluvit.