Služby

MMA

Smíšená bojová umění zkráceně MMA je plnokontaktní bojový sport! V těchto lekcích se o vás budou starat tréneři Lukáš Blažek, Tomáš Čerych, Max Handanagić, Jan Hruška a u dětských lekcí také Míra Trajhan, Petra Dytrychová a Anička Kellerová.

Bojové lekce

Grappling, Wrestling, Stand up, Box a mnoho dalšího. U těchto lekcí se o vás budou starat trenéři Lukáš Blažek, Max Handanagić a Jan Hruška.

Judo

Judo je japonské bojového umění a velmi  rozšířený úpolový sport. V těchto lekcích se o vás bude starat tréner Hanka Lingrová.

Kruhové tréninky

Kruhový tréning se skládá z vybraných cviků zatěžujících jednotlivé svalové skupiny celého těla buď jednotlivě, nebo v kombinaci po dobu předem určenou. V těchto lekcích se o vás budou starat tréneři Pera Weigeltová, Lukáš Novák a Renata Havránková.

OCR

OCR je komplexně zaměřený sport zaměřený na všestranost pohybu. Hlavní součástí je síla, balanc, koordinace s vlasním tělem za použití OCR konstrukcí. V těchto lekcích se o vás bude starat tréner Lukáš Novák.

SM Systém

Smíškova metoda je systematicá péče o pohybový aparát člověka a funkci vnitřních orgánů, který využivá aktivní pohyb paží s pomocí speciálních elastických lan. V těchto lekcích se o vás budou starat tréneři Lukáš Blažek a Kateřina Malinská.

Pole Dance

Pole Dance je moderní taneční disciplína. Spojuje dohromady prvky několika tanců, moderní gymnastiky, akrobacie, moderního a volného tance. Tančí se na vertikální tyči. V těchto lekcích se o vás bude starat tréner Pavlína Ottová.

Cvičení s míčem

Posilujte hloubkové svaly pomocí míče. V těchto lekcích se o vás bude starat tréner Eva Juklíčková.

Fit jóga

Tradiční jóga obohacená o tělesné cviky pro muže i ženy. V těchto lekcích se o vás bude starat tréner Eva Juklíčková.

TRX

TRX cvičení umožňuje procvičit svaly celého těla. TRX přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu. V těchto lekcích se o vás bude starat tréner Petra Weigeltová.

PoundFIT

Kardio cvičení inspirované hrou na bicí. V těchto lekcích se o vás bude starat tréner Kateřina Malínská.

Soukromé lekce

Každý z našich trenérů nabízí také soukromé lekce. V sekci kontakty najdeš kontakt na svého trenéra se kterým se můžeš individuálně domluvit.

Masáže

Pro tělesnou regeneraci, zmírnění únavy, bolesti způsobené svalovým napětím, zmírnění bolesti kloubů a hlavy. Umožní vám uvolnit psychický stres a zlepší vaši duševní pohodu. Do indivudální péče si vás na starosti vezme profesionální masér a také trenér, Eva Juklíčková.

Sauna

Účinky sauny spočívají v zahřívaní těla. Tělo se rozproudí a potřebné látky se dostávají do každé části těla. V našem Gymu je možné využít sauny finského typu.

Solárium

Solárium příznivě působí na kloubní onemocnění, bolesti zad, na srdce, krevní oběh a astma. Zvyšuje tělesnou výkonnost a sexualitu. Působí protistresově a jako prevence proti nachlazení a chřipce. Náš Gym využívá technologii od firmy megaSun.

InBody

InBody je nejpřesnější metoda diagnostiky těla, dokáže mnohem více. Samotná hmonost na váze je jen číslo. InBody rozloží vaše tělo na čtyři složky a to tělěsný tuk, kosterní svalstvo, minerály a tělesnou vodu. InBody nepracuje s empirickým odhadem, ale poskytuje velmi přesné výsledky.

BodyTec

EMS je zkratka (Elektro-myo-stimulace) a během cvičení se provádí aktivita svalu, která pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulzů cíleně stimuluje nervy nacházející se pod kůží (ovládající příslušné svalové skupiny) a vyvolá se velmi efektivní stah svalu. Stejně jako svalstvo aktivuje přirozeně naše tělo a tělesnou fyzickou aktivitu. Tato metoda je bezpečná a používaná v jiných formách a především intenzitách též v rehabilitaci, fyzioterapii a zdravotnictví.